HAKKIMIZDA

1986 Yılından itibaren su konusunda faaliyet gösteren firmamız endüstriyel su arıtım sistemleri ve kimyasal şartlandırması üzerine uzmanlaşarak, geniş bir sektöre hizmet vermektedir. AQUA DESTECH GROUP su şartlandırma konusunda uyguladığı en yeni teknoloji, en ekonomik çalışma programı ve en sıkı servis hizmetini başarı ile uygulayarak, kullanıcının istek ve memnuniyetini ön planda tutarak daima en ideal çözümleri üretmiştir.

Firmamız Türkiye çapında vermiş olduğu bu hizmetlerde konusunda uzman mühendisleri ile bilfiil hizmet vermekte olup çalışma sırasında müşteri ile birebir sıcak ilişkinin sürekli ayakta tutulmasını sağlar. Karşılaşılan problemlerde müşteri ile temas sürekli kılınarak problemin en kısa sürede ortadan kaldırılması sağlanır.

Rutin uygulamalarda müşteriye servis verilerek yapılan analizler raporlanır, raporda gerekiyorsa öneriler belirtilir. Teknik satış ve teknik servis departmanlarımız ayrı olup, analiz için teknik servis mobil su analiz aracında numuneleri test ederler. Teknik servis mühendislerimiz numunelerin doğru yerden alınması ve analiz sonuçlarına göre gerekli müdahalenin derhal yapılması konusunda hassasiyetle çalışmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin aşağıdaki eğitim başlıklarından birini talep etmesi durumunda Genel Koordinatörümüzün de katılımıyla müşteri çalışanlarına en son teknolojilerin ışığında eğitim seminerleri düzenlemektedir.

Havuz suyu şartlandırma programı,
Kazan suyu ve kondens hatları şartlandırma programları,
Soğutma suyu şartlandırma programı,
Su arıtma cihazları temel prensipleri ve kullanım alanları
Atık su arıtma sistemleri çalışma pernsipleri

DESER KİMYA Amerikan ve Avrupa firmalarından ithal veya Türkiye’deki distribitörlerinden temin ettiği hammaddelerle, Türkiye’deki su şartlarına uygun olarak geliştirilmiş (hatta gerektiğinde birebir işletmeye özel) su katkılarının üretimini gerçekleştirir ve teknik desteğini verir.

DESER KİMYA uzmanlaşmış Amerikan ve Avrupa firmalarının proje, teknik destek ve gözetimi altında her kapasitede tam otomatik arıtım sistemlerinin (proses, kullanma ve içme suları ile atık su arıtma sistemleri) toptan satış proje ve uygulamaları ile tüm su problemlerinde süratli, güvenilir hizmet ve servis garantisi vermektedir.

DESER KİMYA misyonu, müşteriyi rahatlatıcı hizmet verme etrafında oluşmuştur. Vizyonunda, müşteri beklentilerinin ötesine geçebilmek yer almaktadır. Değerler bütünün ilki, müşteri memnuniyetidir. Üst yönetimin oluşturup yayınladığı bu kalite anlayışı, müşteri tatminine ve müşteri odaklılığa verilen önemin en büyük kanıtıdır.

Tüm bu iç ve dış iletişimler sırasındaki temel ve vazgeçilmez ilke, “müşterinin gereksinimlerinin tam olarak belirlenerek, doğru ve zamanında temin edilmesi”dir.

Çevre Politikası
 • İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları sağlamak.
 • Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmek.
 • Hizmet esnasında ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirmek.
 • Yatırım kararları alınırken, çevresel kıstasları dikkate almak.
 • Tüm faaliyetlerimizde, bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranmak.
 • Bir çevre yönetim sistemi geliştirip, bu sistemin etkin olmasını ve güncel tutulmasını sağlamak.
 • Acil Durum Risklerini azaltmak.
 • Çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesini sağlamak.
 • “ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ”nin tüm gereklerini yerine getirmek.
 • İşimizle ilgili üçüncü şahıslara, şirketimize mal ve hizmet veren teslimatçılarımıza ve taşeronlarımıza da sistemimize benzer çevresel standartları uygulamaları konusunda tavsiye ve telkinde bulunmak.
 • Çevre Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek, çevrede yol açtığımız kirlenmeyi önlemek.
Kalite Politikası
 • Kimya sektöründe ürün ve hizmet kalitesinde lider olmak
 • Müşteri isteklerini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmak
 • Her işe doğru başlayıp devamlılığını sağlamak
 • Bilinçli bir tüketici oluşturmak
 • Teknolojiyi izlemek, değerlendirmek ve üretime katmak
 • Çalışanların  ve müşterilerin memnuniyetini sağlamak
 • Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek
 • Yasal şartları ve mevzuatı sürekli takip etmek ve uygulamak
DESER KİMYA VİZYON

DESER KİMYA misyonu, müşteriyi rahatlatıcı hizmet verme etrafında oluşmuştur. Vizyonunda, müşteri beklentilerinin ötesine geçebilmek yer almaktadır. Üst yönetimin oluşturup yayınladığı kalite anlayışı, müşteri tatminine ve müşteri odaklılığa verilen önemin en büyük kanıtıdır. Tüm iç ve dış iletişimler sırasındaki temel ve vazgeçilmez ilke, “müşterinin gereksinimlerinin tam olarak belirlenerek, doğru ve zamanında temin edilmesi”dir.

DESER KİMYA ETİK DEĞERLER

DESER KİMYA etik değerler politikası ile çalışmaktadır. Personelinin tamamı etik değerler maddeleri kapsamında görev almaktadır. Çalışanlar doğruluk,disiplin ve personel ilişkilerinin düzenlendiği format çerçevesinde çalıştıklarını yazılı beyan eder.

DESER KİMYA TEKNİK

DESER KİMYA Uzmanlaşmış Amerikan ve Avrupa firmalarının proje, teknik destek ve gözetimi altında her kapasitede tam otomatik arıtım sistemlerinin (proses, kullanma ve içme suları ile atık su arıtma sistemleri) toptan satış proje ve uygulamaları ile tüm su problemlerinde süratli, güvenilir hizmet ve servis garantisi vermektedir.