TR |  EN |  RU |  AR
PROJELER
 • 23

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi

  Türkiye'nin gözde okullarından Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nin ısıtma sistemleri ve su arıtma cihazları kapsamında Su Şartlandırma Hizmetleri Deser Kimya tarafından gerçekleştirilmekte olup, buhar kazanları koruyucu kimyasallarının temini, ileri arıtma deiyonize sistemlerinin bakımları ile analiz hizmetleri tedariğine uzun yıllardır devam etmektedir.

  Devamını Oku
 • 22

  İstanbul Başakşehir Hastanesi

  İstanbul Başakşehir Hastanesi'nin içme ve kullanma suyu arıtma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri, mekanik tesisler su arıtma sistemleri, soğutma kulesi kimyasal dozaj ve filtrasyon sistemleri Deser Kimya tarafından yapılmıştır.

  Devamını Oku
 • 21

  ORS Ortadoğu Rulman Sanayi

  Ankara Polatlı'da bulunan ORS Ortadoğu Rulman fabrikasında, ileri su arıtma teknolojisi olan Reverse Osmos (Ters Osmoz) sistemi projelendirilerek kurulmuş ve devreye alınmıştır. Ters osmoz teknolojisi sayesinde safsuya yakın değerlerde suları ıslah edebilir ve prosese uygun çözümler elde edebiliriz.

  Devamını Oku
 • 20

  Şehir Hastanelerinin Sularında Deser Kimya Seçildi!

  Kompleks yapılar olan şehir hastaneleri gerek inşaat aşamasında gerekse işletme esnasında ciddi bir Kimya partnerine ihtiyaç duyuyor.   Şehir hastaneleri Deser Kimya ile proje aşamasından itibaren çalışabilmektedir. Proje aşamasında su sistemlerinin seçimi ve projelendirilmesi, doğru ve efektif sistemlerin seçiminde deneyimli mühendis kadromuz danışmanlık hizmeti vermektedir.   Projenin hayata geçirilmesinde Deser Kimya su hazırlama ve şartlandırma sistemlerinin imalat ve montajını uzman…

  Devamını Oku
 • 19

  Baştaş Çimento Projesi

  Baştaş Çimento A.Ş. Elmadağ fabrikasında teknolojik su hattı revizyon işlemleri Deser tarafından gerçekleştirilmiştir. Fabrikanın soğutma kuleleri süpürme filtrasyon sistemi kurulumu ile çimento tozu ve çevresel kirlilikler kule tabanına birikmeden süpürme yöntemi ile kuleden uzaklaştırılıp, kirlilikler tekrar filtre edilerek su geri kazanımı sağlanmaktadır. Kirli olan tüm hatlar flushing ve pickling işlemine tabi tutularak temizlenmiş, ısıl kapasiteler bu sayede artırılmıştır. Soğutma kuelelerine…

  Devamını Oku